OUTSOURCING INFORMATYCZNY DLA FIRM

Opieka
informatyczna!

Audyty

Zawsze rozpoczynając współpracę z firmą dokonujemy w niej audytu (wizji lokalnej), który obnaża mocne i słabe strony obecnej infrastruktury. Jest to plus dla obu stron ponieważ przedstawia w pełnym świetle cały sprzęt komputerowy (serwery, komputery, peryferia, elementy sieci) oraz oprogramowanie znajdujące się w firmie. Często zabiegi czysto kosmetyczne (np. zamiana drukarek na stanowiskach, uruchomienie oprogramowania bądź usługi w nim zawartej) powoduje pierwsze korzyści.

Audyty wykonujemy standardowo jako pierwszy element, jeszcze przed zaufaniem nam i powierzeniem w opiekę swojej infrastruktury a także jako usługę dodatkową.
Jest to szczególnie istotne w przypadku, kiedy zmieniają Państwo informatyka i dokumentacja pozostawia wiele do życzenia. Również kiedy stajecie się Państwo częścią grupy firm, czy dokonujecie fuzji/połączeń i taka wiedza w formie szczegółowego raportu jest niezbędna. Audyt jest pomocny również wtedy, gdy uważacie Państwo, że Wasze zasoby pozwalają na więcej i chcecie poznać prawdę.

Efektem przeprowadzonego audytu jest szczegółowy raport całej infrastruktury (bądź jego części jeżeli takie jest Państwa życzenie) obejmujący stan faktyczny, nadwyżki, braki, podsumowanie z zaleceniami. Często korzyści płynące z uruchomienia nieużywanego oprogramowania, zwiększenia wydajności częściowo uśpionych maszyn przewyższają znacząco koszt samego audytu. Pomijając wartości mniej mierzalne takie jak porządek w dokumentacji czy zoptymalizowanie zasobów sprzętowych, jak i bardziej mierzalne jak wykorzystane lepiej zasoby ludzkie.

COOKIES

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.

Kontakt

ORUN.PL
90-213 Łódź,
ul. Rewolucji 1905r. 82
tel. +48 42 3070896
biuro@orun.pl

VAT UE PL9511816799
REGON 101156801